Náhled na salon
Kosmetický salon Praha
studio
Budova našeho salonu
Masáže

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - AKCE na tento měsíc!!!

Přirozený vzhled 990,- (běžně 2.500 Kč)
Maximální počet řas 1 490,-Kosmetický salon Praha

Studio BeautifulME – Vás vítá v klidném a příjemném prostředí přímo v centru Prahy, v pasáži Světozor. Kvalitní služby, poskytované profesionálními kosmetičkami, jsou zajisté důvodem, proč se k nám naše klientky i klienti pravidelně vracejí a doporučují nás svým známým. Vždy je zde někdo přítomen a připraven Vás objednat a to jak osobně tak na telefonu.

Nalíčené oko
Kontakt:
774 499 779      776 005 985
salon@beautifulme.cz

Vodičkova 41, pasáž Světozor - 1.patro ochoz
mapa

Po – Pá   9 – 20hod
  jiný čas, víkendy a svátky dle dohody
Nehty


Těšíme se na Vaší návštěvu a věříme, že i Vy se k nám budete rádi vracet.
Koupelny PrahaKoupelny Praha 1Koupelny Praha 2Koupelny Praha 3Koupelny Praha 4Koupelny Praha 5

V roce 2017 byla v Praze na Žižkově otevřena nová exkluzivní vzorková prodejna, kde máte ojedinělou příležitost si prohlédnout a i osobně vyzkoušet jak vypadají a fungují luxusní koupelny. Najdete zde veškeré zařízení, kterým je taková luxusní moderní koupelna vybavena. Prodejna je zaměřena na nejnovější produkty od společnosti Dornbracht Group. V této prodejně o rozloze 150 m2 jsou prezentovány (koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty). Všechny tyto produkty jsou od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

Koupelny Praha - pro inspiraci doporučujeme tyto stránky

Značka Dornbracht si na trhu s vodovodními bateriemi vydobyla pozici mezinárodní jedničky a velkou mírou ovlivňuje design, architekturu a technologii v oblasti prémiobých armatur. Alape se v roce 2001 stalo součástí koncernu Dornbracht a v oblasti výrobců sanitárního zařízení pro luxusní koupelny se jedná o firmu s obrovským renomém. Luxusní baterie od Alape vám v Dorint DG centru na Žižkově osobně představí a dovolí si je i vyzkoušet.

Luxusní koupelny Praha - vzorkovna Dorint DG centrum např. nabízí:

Luxusní koupelny - zážitek ze sprchování ve zcela nových dimenzích

Dornbracht je znám především díky jediněčným technologiím a inovacím, které na trh přináší. Systém PERFORMING WATER, který firma hojně využívá, vám přináší pravě vyjímečnou vodní technologii v koupelně. Tento systém je specifický v tom, že vám díky tomu to systému, bude do vaší luxusní koupelny dodávána voda velice různorodým způsobem - voda ve formě deště, voda jako průzračný, energický příval, voda jako intenzivně pulzující nebo příjemně zahalující proud. To je jen jeden z důvodů proč luxusní sprchové kouty a luxusní vany mají onen nádech luxusu.

Moderní koupelny, které zaujmou nejen detailem

Luxusní moderní koupelny od společnosti Dorint DG Centrum vám budou vypraacovány od A do Z. Firma s vámi nejdříve provede konzultaci vaší představy a vašich možností, následně připraví 3D vizualizaci a budeli vše v pořádku, tak přijde na řadu závěrečná realizace. Společnosti Dorint DG Centrum Vám v oblasti moderních koupelen poskytne přesně takový servis, který od firmy z oblasti luxusních koupelen žádáte.

Přijďte si vyzkoušet luxusní horizontální sprchu německé firmy Dornbracht, která je v show roomu Dorint DG Centru na Pražském Žižkově vystavena jako jediná v ČR. Nikde jinde tuto sprchu vystavenou nenajdete. Vzorková prodejna se nachází v Prokopově ulici. Najdete zde veškerý sortiment pro luxusní koupelny a to v originálních a neotřelých designech, který moderní koupelny dokáže na první pohled odlišit od ostatních.

Luxusní koupelny - Alape

ALAPE - to je v dnešní době synonymem pro výborně řešené sanitární zboží. Tato firma jako první výrobce na světě, přišla s řadou inovací, které jsou pro nás dnes již naprostou normou. Jde například o vestavěné umyvadlo nebo o první koupelnovou skříňku se zabudovaným umyvadlem. Alape umyvadla jsou dnes to nejlepší co můžete do své koupelny Praha pořídit. Firma se nyní mimo umyvadel dále zaměřuje na dřezy a koupelnový nábytek, který se samozřejmě dále vyvíjí a podléha inovaci. ALAPE, jako jeden z opravdu kvalitních a originálních výrobců tak měl a dodnes dále má, velký vliv na vývoj luxusních koupelen.


Obsah těchto webových stránek, zejména jednotlivé texty, obrázky, grafika i grafické prvky či multimediální soubory, celkové vzájemné uspořádání a grafické ztvárnění těchto stránek je autorským dílem a jako takové je chráněno. Obsah stránek ani jeho jednotlivé části nesmí být kopírovány, měněny, znovu reprodukovány ani jinak užity bez předchozího výslovného písemného souhlasu provozovatele Ludvík Cigna – Future3000. Copyright © 2012 Ludvík Cigna – Future 3000. Všechna práva vyhrazena.