Náhled na salon
Kosmetický salon Praha
studio
Budova našeho salonu
Masáže

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - AKCE na tento měsíc!!!

Přirozený vzhled 990,- (běžně 2.500 Kč)
Maximální počet řas 1 490,-Kosmetický salon Praha

Studio BeautifulME – Vás vítá v klidném a příjemném prostředí přímo v centru Prahy, v pasáži Světozor. Kvalitní služby, poskytované profesionálními kosmetičkami, jsou zajisté důvodem, proč se k nám naše klientky i klienti pravidelně vracejí a doporučují nás svým známým. Vždy je zde někdo přítomen a připraven Vás objednat a to jak osobně tak na telefonu.

Nalíčené oko
Kontakt:
774 499 779      776 005 985
salon@beautifulme.cz

Vodičkova 41, pasáž Světozor - 1.patro ochoz
mapa

Po – Pá   9 – 20hod
  jiný čas, víkendy a svátky dle dohody
Nehty


Těšíme se na Vaší návštěvu a věříme, že i Vy se k nám budete rádi vracet.
Podlahy Prahamarmoleum Praha 1marmoleum Praha 2marmoleum Praha 3marmoleum Praha 4marmoleum Praha 5

Marmoleum Praha

Společnost Podlahy Praha vám nabízí možnost si podlahovou krytinu marmoleum prohlédnout přímo v jejich vzorkové prodejně. V jejich nabídce můžete spatřit také i všechny potřebné služby, které s touto podlahou souvisí. Marmoleum je označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se o podlahu, která je složena ze směsy lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Známé PVC podlahy jsou oproti marmoleu znatelně méně odolnu krtinou. Na marmoleum se výrobci nebojí dát standardně třicetiletou záruku, a výjimkou není ani to, když podlaha vydrží padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Nejenže je marmoleum ekologicky vyráběno, ale také i jeho likvidace je vůči životnímu prostředí zcela nezávadná. Marmoleum lze spálit aniž by zatížilo přírodu či ho lze jednoduše vyhodit na kompost, kde se bez problémů rozloží.

Marmoleum má ojedinělé vlastnosti, které jistě oceníte. Je teplá, příjemná na dotek, má antibakteriální vlastnosti, je antistatická, což znamená, že nepřitahuje prach a díky tomu je velmi vhodná pro alergiky i astmatiky. Je rezistentní vůči vlhkosti i vodě a lze ho použít na podlahové topení. 

Marmoleum – proč si ho pořídit?

 • marmoleum je stoprocentně přírodní materiál
 • jeho životnost je 30 – 50 let
 • je tvrdé, ale pružné, lze vybrat v různých stupních tvrdosti
 • široký výběr dekorů, vzorů, barev
 • potlačuje množení bakterií
 • výborně hlukově i tepelně izoluje
 • je přirozeně antistatické a vhodné pro alergiky i astmatiky
 • má vysokou odolnost proti mechanickému poškození
 • lze ho instalovat i na podlahové topení
 • je vyráběné technologií šetrnou k přírodě
 • je 100% biologicky rozložitelné
 • snadno se udržuje
 • při pokládce vytváří téměř neviditelné spoje

Marmoleum - v jaké barevné nabídce a vzorech lze koupit?

Marmoleum nabízí velké možnosti kombinací díky různým barevným dekorům. Máte možnost vybírat syté, zářivé, jemné, mramorové i neutrální barevné odstíny. Marmoleum se skládá z několika řad a může Vám nabídnout více než 160 barev. Navíc vám výrobci nabízejí možnost zadat si barvu takzvaně na míru a výrobce vám poté zhotoví barvu podle vašeho přání. Díky dřevité moučce a kvalitním přírodním pigmentům odolným vůči UV záření používaných při výrobě marmolea zůstávají barvy jasné a živé po dlouhou dobu.

Marmoleum můžete vzájemně kombinovat jak je libo. Lze tak tedy vytvořit různé podlahové vzory, obrazce nebo variace podle vašich návrhů a fantazie. Vaše přírodní podlaha tak bude vypadat přesně jak vy chcete a zároveň bude v souladu s moderními trendy bydlení a interiérového designu. Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha umí marmoleum perfektně kombinovat a vytvoří Vám podlahu, jakou nikdo jiný nemá!

Marmoleum pokládka

Marmoleum se vyrábí v pásech, čtvercích nebo je dostupné v lamelách (marmoleum click). Pro pokládku této krytiny je vždy nutné mít perfektně připravený podklad, který musí být suchý, rovný, čistý, hladký, celistvý, pokud možno vystěrkovaný. Marmoleum je přírodní materiál a má řadu specifických vlastností, které vyniknou jen pokud je správně položeno. Z toho to důvodu se vždy vyplatí pokládku nechat odborné firmě. Profesionálové s dlouholetými zkušenostmi ze společnosti Podlahy Praha marmoleum dokonale znají, umějí využít všechny jeho vlastnosti a lehce si poradí s dokonale provedenou pokládkou.

Pokládka marmolea, kterou u vás provedou podlaháři ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. proběhne vždy s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu. Zruční profesionálové umí marmoleum položit tak, abyste byli na 100% spokojeni. Disponujeme nejen vlastními proškolenými pracovníky, ale samozřejmě také veškerou technikou potřebnou pro pokládku marmolea.


Obsah těchto webových stránek, zejména jednotlivé texty, obrázky, grafika i grafické prvky či multimediální soubory, celkové vzájemné uspořádání a grafické ztvárnění těchto stránek je autorským dílem a jako takové je chráněno. Obsah stránek ani jeho jednotlivé části nesmí být kopírovány, měněny, znovu reprodukovány ani jinak užity bez předchozího výslovného písemného souhlasu provozovatele Ludvík Cigna – Future3000. Copyright © 2012 Ludvík Cigna – Future 3000. Všechna práva vyhrazena.