Náhled na salon
Kosmetický salon Praha
studio
Budova našeho salonu
Masáže

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - AKCE na tento měsíc!!!

Přirozený vzhled 990,- (běžně 2.500 Kč)
Maximální počet řas 1 490,-Kosmetický salon Praha

Studio BeautifulME – Vás vítá v klidném a příjemném prostředí přímo v centru Prahy, v pasáži Světozor. Kvalitní služby, poskytované profesionálními kosmetičkami, jsou zajisté důvodem, proč se k nám naše klientky i klienti pravidelně vracejí a doporučují nás svým známým. Vždy je zde někdo přítomen a připraven Vás objednat a to jak osobně tak na telefonu.

Nalíčené oko
Kontakt:
774 499 779      776 005 985
salon@beautifulme.cz

Vodičkova 41, pasáž Světozor - 1.patro ochoz
mapa

Po – Pá   9 – 20hod
  jiný čas, víkendy a svátky dle dohody
Nehty


Těšíme se na Vaší návštěvu a věříme, že i Vy se k nám budete rádi vracet.
Podlahy PrahaPodlahy Praha 1Podlahy Praha 2Podlahy Praha 3Podlahy Praha 4Podlahy Praha 5

Podlahy Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem, pokládkou a renovací podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu třeba naleznete mimo jiné i dřevěné podlahy, laminátové podlahy, přírodní linoleum. Mezi službami, které nabízí lze například nalézt renovace parket nebo servis schodů. V jejich bzorkové prodejně, která se nachází v Praze 7 lze spatřit a prohlédnout si nejen PVC podlahy a ostatní krytiny, ale taky i veškeré příslušenství, které k nim patří.

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha poskytuje kvalitní služby za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působí na trhu přes 12 let
  • Mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Společnost Podlahy Praha s.r.o. vždy perfektně dodá a provede pokládku u jakéhokoliv typu podlahové krytiny. V jejich nabídce služeb je například údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalace terasových prken nebo dřevěné obklady domů a samozřejmě také pokládka podlah.

Podlahy Praha - sortiment

Sortiment, který firma nabízí obsahuje obrovský výběr podlahových krytin, které si navíc lze v kamenné prodejně Podlahy Praha v Praze 7 v ulici Komunardů 38 na vlastní oči prohlédnout. V obchodě je vždy k dispozici zkušený a odborný personál, který Vám rád pomůže s výběrem vhodné krytiny a to základě vašich požadavků a podmínek.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

U výběru podlahové krytiny je dobré hledět hned na několik duležitých věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy. Podstatné je vybrat především vhodný typ podlahy v závislosti na vašem současném podkladu. S tím vám osobně poradí v vzorkové prodejně na Praze 7. Hodně záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny. Tyto parametry následně definují celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším faktorem je samozřejmě i výběr dekoru samotné podlahy.  Dřevěné podlahy mají výhodu, že se u nich může provést broušení parket či prken. Tato renovace parket vám zajistí to, že podlaha poté vypadá jako nová. Navíc renovace podlah se může provést opakovaně. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky


Obsah těchto webových stránek, zejména jednotlivé texty, obrázky, grafika i grafické prvky či multimediální soubory, celkové vzájemné uspořádání a grafické ztvárnění těchto stránek je autorským dílem a jako takové je chráněno. Obsah stránek ani jeho jednotlivé části nesmí být kopírovány, měněny, znovu reprodukovány ani jinak užity bez předchozího výslovného písemného souhlasu provozovatele Ludvík Cigna – Future3000. Copyright © 2012 Ludvík Cigna – Future 3000. Všechna práva vyhrazena.