Náhled na salon
Kosmetický salon Praha
studio
Budova našeho salonu
Masáže

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - AKCE na tento měsíc!!!

Přirozený vzhled 990,- (běžně 2.500 Kč)
Maximální počet řas 1 490,-Kosmetický salon Praha

Studio BeautifulME – Vás vítá v klidném a příjemném prostředí přímo v centru Prahy, v pasáži Světozor. Kvalitní služby, poskytované profesionálními kosmetičkami, jsou zajisté důvodem, proč se k nám naše klientky i klienti pravidelně vracejí a doporučují nás svým známým. Vždy je zde někdo přítomen a připraven Vás objednat a to jak osobně tak na telefonu.

Nalíčené oko
Kontakt:
774 499 779      776 005 985
salon@beautifulme.cz

Vodičkova 41, pasáž Světozor - 1.patro ochoz
mapa

Po – Pá   9 – 20hod
  jiný čas, víkendy a svátky dle dohody
Nehty


Těšíme se na Vaší návštěvu a věříme, že i Vy se k nám budete rádi vracet.
zámečnická pohotovost Prahazámečnická pohotovost Praha 1zámečnická pohotovost Praha 2zámečnická pohotovost Praha 3zámečnická pohotovost Praha 4

Zámečnická pohotovost Praha

V zámečnické pohotovosti Praha vám nabízejí kompletní zámečnický servis se vším všudy. Zámečnická pohotovost Praha nabízí například tyto služby: Otevírání zámků, Otevření bytu, Zámečník Praha, Zabouchnuté klíče, Otevírání aut, Zámečnické práce, Zámečnictví Praha. Mezi další výhody této zámečnické pohotovosti v Praze je rychlost a preciznost, s kterou svojí práci odvádějí. Všichni jejich klienti jsou s jejich službami maximálně spokojeni. Jelikož je pro vás zámečnická pohotovost Praha dostupná 24 hodin denně 7 dní v týdnu, nemusíte mít obavy a můžete jí kteroukoliv dobu kontaktovat. Zámečnickou pohotovost uvítá každý, kdo potřebuje rychlý a bezproblémový zámečnický servis. Ať už máte zabouchnuté klíče, nebo potřebujete nouzové otevření auta či otevírání dveří bytu, tak s profesionálními službami, které vám tato pohotovost nabízí, budete jistě spokojeni a rádi se na ně v budoucnu znovu obrátíte.

Zámečnická pohotovost Praha – kvalitní zámečnická firma

Pokud někdo hledá spolehlivou, zkušenou, rychlou a efektivní zámečnickou pohotovost v Praze, tak za nás doporučujeme zámečnickou pohotovost Praha, která existuje již více než 16 let. Technici ze zámečnické pohotovosti jsou profesionálové ve svém oboru, kteří se vám pokusí vyjít ve všem maximálně vstříc.  Díky mnoholetým zkušenostem, prvotřídním službám a velké spokojenosti klientů můžeme tuto zámečnickou pohotovost Praha vřele zařadit do seznamu kvalitních a prověřených zámečnických pohotovostí v Praze.

Zámečnická pohotovost Praha – nonstop zámečnická pohotovost Praha

Máte obavy, že se vám někdy při návratu domů v časně ráno zablokuje zámek u domovních dveří? Nebo že se vám před odjezdem na důležité jednání zaseknou klíčky v zámku u auta? Tyto nepříjemné situace vám pomůže vyřešit zámečnická pohotovost Praha, již se nemusíte nadále obávat! Můžete tedy zavolat zámečnickou pohotovost Praha, v kteroukoliv hodinu budete zrovna potřebovat a okamžitě za vámi vyráží zkušený zámečník. Zámečnická pohotovost Praha nejenže má nonstop servis, ale každý její výjezd má dobu příjezdu do 60 minut od vašeho zavolání.

Zámečnická pohotovost Praha – otevírání dveří pohotovost Praha

Nouzové otevírání dveří aut i nouzové otevírání dveří bytu není se zámečnickou pohotovostí sebemenší problém. Jednoduše zavoláte a technici k vám do 60 minut dorazí, ať už jste v jakékoliv části Prahy. Jestliže to nestihnou do 60 minut, garantují vám 30% slevu na služby jejich zámečnické pohotovosti.

Zámečnická pohotovost Praha – otevírání zámků pohotovost Praha

Jak na zaseknutý klíč v zámku? Jednoduše – se zámečnickou pohotovostí Praha. Nouzové otevírání zámků provádí snadno a rychle. Ať už máte zaseknutý klíč u auta nebo zaseknutý klíč ve dveřích u bytu, technici ze zámečnické pohotovosti si s tím hravě poradí. Dlouholeté zkušenosti z nich udělalo opravdové profesionály ve svém oboru.


Obsah těchto webových stránek, zejména jednotlivé texty, obrázky, grafika i grafické prvky či multimediální soubory, celkové vzájemné uspořádání a grafické ztvárnění těchto stránek je autorským dílem a jako takové je chráněno. Obsah stránek ani jeho jednotlivé části nesmí být kopírovány, měněny, znovu reprodukovány ani jinak užity bez předchozího výslovného písemného souhlasu provozovatele Ludvík Cigna – Future3000. Copyright © 2012 Ludvík Cigna – Future 3000. Všechna práva vyhrazena.