zpět na titulní stránku | Přejít na prodlužování nehtů

Modeláž nehtů fotogalerie

Modeláž nehtů provádíme dvěma způsoby - pomocí forem a pomocí tipů. Speciální gel, který tvrdne pod světlem ultrafialové lampy je základním materiálem pro modeláž nehtů. Umělé gelové nehty vytvořené tímto způsobem jsou pružné, odolné proti poškození a lak se na ně může aplikovat i opakovaně.

Modeláž nehtů a její výhody:

  • umělé, gelem vytvořené nehty mají přirozený lesk a od přírodních nehtů nejsou běžně k rozeznání
  • prodlužování nehtů touto metodou je vůči našemu organismu zcela zdravotně nezávadné a nezpůsobuje žádné alergické reakce pokožky kolem nehtů
  • jsou nenáročné na udržování a nemusí se na ně použít ani jakýkoliv lak
  • dnes modeláž nehtů již cenově běžně dostupná každému z nás

Gel používaný při modeláži nehtů plynule vyrovnává jejich povrch s současně blahodárně působí na nehty samé. K vytvrzení gelové hmoty se používá ultrafialové záření, zabraňující vzniku plísňových onemocnění, které právě v okolí lůžek nehtů trápí mnoho žen i mužů (UV lampy nejsou vhodné pouze pro modeláž nehtů, ale mají široké využití i v lékařství).

Modeláž nehtů Aplikaci uměle prodloužených gelových nehtů ocení hlavně ženy s velmi tenkými a lehce se lámajícími nehty, protože tvrzený gel jejich nehty posílí a ochrání před negativními vlivy vnějšího prostředí a poškozením. Gelová technologie při prodlužování nehtů pak následně zaručí zářivý lesk, který se neztratí ani při opakovaném používání laku na nehty. V dnešní době, prodlužování nehtů stejně běžné, jako prodlužování řasFotogalerie

Slova jsou jen slova, ale jeden obrázek vydá za tisíce slov. Proto jsme pro vás připravili fotogalerii modeláž nehtů, která je jen zlomkem všech možných vzorů a typů představujících dlouhou řadu gelových nehtů, které jsme Vám schopni nabídnout. Přejeme příjemný výběr z naší nabídky – modeláž nehtů fotogalerie.

modeláž nehtů fotogalerie 1 modeláž nehtů fotogalerie 2 modeláž nehtů fotogalerie 3 modeláž nehtů fotogalerie 4
modeláž nehtů fotogalerie 5 modeláž nehtů fotogalerie 6 modeláž nehtů fotogalerie 7 modeláž nehtů fotogalerie 8
modeláž nehtů fotogalerie 9 modeláž nehtů fotogalerie 10 modeláž nehtů fotogalerie 11 modeláž nehtů fotogalerie 12
modeláž nehtů fotogalerie 13 modeláž nehtů fotogalerie 14 modeláž nehtů fotogalerie 15 modeláž nehtů fotogalerie 16