zpět na titulní stránku | Přejít na modeláž nehtů
Prodlužování řas
Prodlužování řas prodloužení 1 Prodlužování řas prodloužení 2 Prodlužování řas prodloužení 3
Prodlužování řas prodloužení 4 Prodlužování řas prodloužení 9 Prodlužování řas prodloužení 5
Prodlužování řas prodloužení 6 Prodlužování řas prodloužení 7 Prodlužování řas prodloužení 8

Prodlužování řas - prodloužení řas

Prodlužování řas – ceník:

nové řasy 2.500 Kč Nyní AKCE jen za 990,-
doplnění 3–4 týdny od   700 Kč
slavnostní líčení, večerní líčení 450 Kč


Prodlužování řas Prodlužování řas je relativně nový fenomén, a tak existuje spousta mýtů a pověstí, které nemusí být vždy pravdivé. Náš web si klade za cíl Vám nejen nabídnout profesionální služby v oblasti prodlužování řas, ale být též důvěryhodným zdrojem informací v oboru poskytující mnoho užitečných tipů, triků a nápadů.
Prodloužení řas je vlastně podobné jako prodlužování vlasů nebo gelové nehty a jejich aplikace na Vaše původní. Vaše řasy tak vypadají hustší, plnější a delší a Vaše oči pak vypadají větší a zajímavější. Zanechte časově náročného lemování a používání řas řasenkou a zbavte se jejich slepování, rozmazávání jednou pro vždy. Mějte své řasy vždy stejně silné a krásné.

Prodlužování řas je užitečné nejen pro lidi, kteří trpí jejich vypadáváním v důsledku nemoci a kterým tak umožní obnovit své řasy do stavu jejich předchozí slávy. Metoda používaná pro připojení řas a jejich prodloužení je totiž vhodná i pro lidi s citlivou pokožkou i očima a lze ji použít také pro alergiky. Z výhod zcela vodě odolných prodloužených řas mohou těžit plavci i sportovci.

Prodloužení řas, nikoli řasy falešné

Prodloužené řasy nejsou pásy umělých řas. Jedná se o samostatné prodloužení vyrobené z hedvábí, norku nebo syntetického materiálu, které odpovídá Vaší stávající barvě řas a textury. Prodloužení řas bude vypadat zcela přirozeně, protože vytvořený svazek je pružný a silný. Prodloužené řasy jsou k dispozici v různých barvách, tak aby odpovídaly Vaší přirozené barvě nebo v barvách jako je modrá či zelená, které oči zvýrazní a vytvoří tak dramatický efekt. Jsou k dispozici v různých délkách i tloušťkách. Prodloužení řas je lehké, takže nemáte pocit, že by Vás jeho přítomnost zatěžovala. V našem kosmetickém salonu Praha víme jakou vybrat lepící hmotu tak, aby došlo k posílení vazby řas a byly tak chráněny před poškozením samotného prodloužení nebo jeho lámáním.
Řasy drží v průběhu růstového cyklu po dobu 3 až 6ti týdnů, a když přirozené řasy vypadnou, rozšíření vypadne s nimi.  Aby Vaše řasy působily neustále přirozeně a plně, doporučujeme jejich dotekový lifting každé 3 týdny. Použijete-li řasy pouze s příponami pro speciální příležitosti jako jsou např. svatby, měli byste si je nechat odstranit po dvou nebo třech týdnech, aby se zabránilo jejich zevšednění.

Výhody prodloužení řas

Prodlužování řas Většina žen využívajících prodlužování řas zjistila, že řasenku již nepotřebuje, ale pokud si přesto chcete řasenku použít, nesmíte použít řasenky vodě odolné. To proto, že odstraňovače vodě odolných řasenek jsou na bázi oleje. Veškeré čisticí oleje nebo odličovače oslabí vazby řas, což způsobuje uvolnění a odpadnutí samotného prodloužení. Mnutí očí byste se měli vyvarovat ze stejného důvodu.
Prodloužení řas by měl aplikovat nejlépe v profesionálním a certifikovaném salonu vyškolený technik za použití sterilních pomůcek. Mohou Vám být nabídnuty též štítky k ochraně Vašich očí – díky čemuž můžete zůstat v naprostém klidu, zatímco my se můžeme věnovat pouze prodlužování. Pokud jste jednou z mnoha milionů žen po celém světě, které se ráno vyřítí s řasenkou v ruce a marně se snaží nalíčit v provozu cestou do práce, může být prodloužení řas tím pravým řešením pro Vás.


Prodlužování řas je snadné a vypadá dobře Díky dlouhým a plným řasám vypadají Vaše oči větší i jasnější, a dosažení tohoto účinku bez zmatků a řasenky rozhodně stojí za vyzkoušení.

Prodlužování řas – Blink Lash

Prodej materiálu značky Blink Lashes na profesionální prodlužování řas pro kosmetičky.

Proč nakupovat přípravky Blink Lash u nás?

Pokud nechcete nakupovat tyto přípravky od firmy Blink Lash přes internet a čekat na jejich dodání pár dnů, pak jsme pro Vás jedinou možností nakoupit je v centru Prahy od pondělí do pátku v otvírací době nebo dle dohody.

Prodloužení řas – často se nás ptáte:

Co jsou to prodloužené řasy…?

Neplést si je se samolepicími pásky nebo svazky řas svázaných dohromady, které jsou jednou z možných variant prodlužování řas. Zde se jedná o permanentní, umělé prodloužení řas, které jsou lepené jedena po druhé na přírodní řasy (nikoli kůži) pomocí speciálně vyvinuté lepící hmotě, které vydrží 2-4 týdny. Prodlužování řas je nová kosmetická služba, která vznikla v Koreji. Jednotlivé syntetické řasy se aplikují na Vaše vlastní přirozené řasy, čímž dosáhneme krásné, plné a dlouhé řady řas, které jsou přirozené, kdy nebudete ani vědět, že je máte.

Je nutné být při aplikaci prodloužených řas opatrný a je nutné školení?

Rozhodně nemůžeme podcenit důležitost výběru kvalifikované a zkušené osoby, která má za sebou nutné školení u profesionální firmy. Existuje mnoho „specialistů“ na prodlužování řas, kteří tvrdí, že byli odborně proškoleni, ale jedná se o samouky odkojené postupy vyčtenými z internetu, kteří pracují s levnými a nekvalitními produkty. Často se tak setkáváme se zoufalými klientkami, které byly touto cestou spíše poškozen, než zkrášleny. Pokud jste se samy staly obětí samouků, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rády poradíme a pomůžeme. Zeptat se nás můžete kdykoli na cokoli…

Přítelkyně říká, že má trvale prodloužené řasy, je to to samé, jako prodloužení řas?

Existuje ještě mnoho nejasností o tom, co jsou prodloužené řasy. Všechny prodloužené řasy jsou známé jako permanentní a mohou být také uváděné jako naroubované řasy. Jediné opravdu stálé řasy jsou pouze ty přirozené nebo transplantované, které jsou prováděny v anestézii, kdy Vás tato péče odborného lékaře bude stát přibližně 100.000 Kč.

Kdo nosí prodloužené řasy?

Nemusíte být celebritou nebo modelkou abyste si mohly dopřát prodloužení řas. Normální a běžné dámy své prodloužené řasy milují a nedovedou si bez nich všední den představit. Mezi klientky našeho salonu Beautiful Me patří zdravotní sestry, kosmetičky, lékařky, zubařky, právničky, finanční poradkyně, podnikatelky, maminky i babičky a mnoho dalších úžasných žen.

Jak se prodloužení řas aplikuje?

Každá jedna Vaše fyzická řasa je oddělena a umělé řasy se lepí na vrchol Vaší vlastní přirozené řasy asi 1 mm od víčka, takže ani lepidlo nebo tzv. „bič“ není v kontaktu s pokožkou očního víčka.

Jak dlouho trvá proces aplikace?

Kompletní procedura trvá přibližně 1 hodinu a asi 45 minut je pak zapotřebí při pravidelném doplňování. Jedná se o pečlivý postup, který vyžaduje trpělivost a soustředění, proto by neměl být prováděn za spěchu tak, aby klientky mohly odejít s perfektně upravenými řasami. Můžete si tak odpočinout se zavřenýma očima, protože jde o neinvazivní postup bez bolesti a nepříjemných pocitů. Klientky jsou často tak uvolněné, že nám zde usínají.

Mohu si prodloužené řasy udělat sama?

Ne. Prodloužené řasy mohou být aplikovány pouze vyškoleným profesionálem. 

Mohu i nadále používat make-up?

Ano, ale můžete zjistit, že nebudete potřebovat řasenku a nakonec možná ani tužku na oční linky. Ty i přesto můžete dále používat, ale jejich odstranění provádějte přípravky, které neobsahují olej jakéhokoliv druhu, protože by měl špatný vliv na použité lepidlo. K odstranění linek a očních stínů doporučujeme používat vatové tampony. Provádějte vše jemně pohyby směřujícími od vnitřku oka po víčku k jeho vnějšímu kraji. Stíráním stínů přes řasy dochází k tvorbě nánosů, které mohou nakonec zapříčinit kratší životnost prodloužených řas a jejich vypadnutí.