Náhled na salon
Kosmetický salon Praha
studio
Budova našeho salonu
Masáže

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS - AKCE na tento měsíc!!!

Přirozený vzhled 990,- (běžně 2.500 Kč)
Maximální počet řas 1 490,-Kosmetický salon Praha

Studio BeautifulME – Vás vítá v klidném a příjemném prostředí přímo v centru Prahy, v pasáži Světozor. Kvalitní služby, poskytované profesionálními kosmetičkami, jsou zajisté důvodem, proč se k nám naše klientky i klienti pravidelně vracejí a doporučují nás svým známým. Vždy je zde někdo přítomen a připraven Vás objednat a to jak osobně tak na telefonu.

Nalíčené oko
Kontakt:
774 499 779      776 005 985
salon@beautifulme.cz

Vodičkova 41, pasáž Světozor - 1.patro ochoz
mapa

Po – Pá   9 – 20hod
  jiný čas, víkendy a svátky dle dohody
Nehty


Těšíme se na Vaší návštěvu a věříme, že i Vy se k nám budete rádi vracet.

Deratizace Praha

Deratizace PrahaFirma KF TRANS s.r.o. provádí deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Také se ale uplatňují v odvětví dezinfekce. Ať už se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

 

Koupelny Praha

koupelny PrahaV roce 2017 byla v Praze na Žižkově otevřena nová exkluzivní vzorková prodejna, kde máte ojedinělou příležitost si prohlédnout a i osobně vyzkoušet jak vypadají a fungují luxusní koupelny. Najdete zde veškeré zařízení, kterým je taková luxusní moderní koupelna vybavena. Prodejna je zaměřena na nejnovější produkty od společnosti Dornbracht Group. V této prodejně o rozloze 150 m2 jsou prezentovány (koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty). Všechny tyto produkty jsou od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

 

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha Pokud někdo hledá spolehlivou, zkušenou, rychlou a efektivní zámečnickou pohotovost v Praze, tak za nás doporučujeme zámečnická pohotovost Praha, která existuje již více než 16 let. Technici ze zámečnické pohotovosti jsou profesionálové ve svém oboru, kteří se vám pokusí vyjít ve všem maximálně vstříc. Díky mnoholetým zkušenostem, prvotřídním službám a velké spokojenosti klientů můžeme tuto zámečnickou pohotovost Praha vřele zařadit do seznamu kvalitních a prověřených zámečnických pohotovostí v Praze.

 

Podlahy Praha

Podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem, pokládkou a renovací podlahových krytin. Nabízejí vám přehlednou nabídku sortimentu, kde naleznete mimo jiné dřevěné podlahy, laminátové podlahy, přírodní linoleum. Mezi službami, které nabízí lze například nalézt renovace parket nebo servis schodů. V jejich vzorkové prodejně, která se nachází na Praze 7 mají nejen PVC podlahy a ostatní krytiny, ale taky i veškeré příslušenství, které k nim patří.

 

Marmoleum Praha

marmoleum PrahaSpolečnost Podlahy Praha nabízí podlahovou krytinu marmoleum za lukrativní cenu. V jejich nabídce můžete spatřit také i všechny potřebné služby, které s touto podlahou souvisí. Marmoleum je označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se o podlahovou krytinu, která je složena ze směsy lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani to, když podlaha vydrží padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

 


Obsah těchto webových stránek, zejména jednotlivé texty, obrázky, grafika i grafické prvky či multimediální soubory, celkové vzájemné uspořádání a grafické ztvárnění těchto stránek je autorským dílem a jako takové je chráněno. Obsah stránek ani jeho jednotlivé části nesmí být kopírovány, měněny, znovu reprodukovány ani jinak užity bez předchozího výslovného písemného souhlasu provozovatele Ludvík Cigna – Future3000. Copyright © 2012 Ludvík Cigna – Future 3000. Všechna práva vyhrazena.